Saç Ekimi


19 Mayıs 2015 Facebook Twitter LinkedIn Google+ İstanbul


Sağlık sektöründe 2006 yılından bu yana saç ekimi operasyonları ile yurt içi ve yurt dışı hastalara hizmet veren kuruluşumuz.2014 yılından itibaren yeniden yapılanarak T.H.H sağlık turizmi şirketi olarak yapılandırılmıştır.Bir çok sağlık hizmeti konusunda sizlere daha kapsamlı hizmet vermeye başladık.Dünya sağlık turizmi kapsamında Ülkemizdeki sağlık hizmetleri güvenilir,başarılı ve uygun fiyatlar ile dikkat çekmektedir.

Ülkemiz , Dünya’da en çok JCI (Joint Commission International) belgesine sahip 2. Ülke olarak JSI belgeli sağlık kuruluşlarına sahiptir.Bir çok hastane ile uluslararası sağlık turizmi hizmeti için akreditasyonlarımız bulunmaktadır.Türkiye, JCI ile akredite edilmiş 37 hastane sayısı ile dünyada ikinci sıradır.

Ayrıca 3 klinik ve laboratuar, 1 ayakta tedavi ve 1 nakil hizmeti olmak üzere Türkiyede toplam 42 adet sağlık kuruluşu JCI ile akredite edilmiştir.Hasta güvenliği,gizliliği ve kalite yönetimini ilke edinen kuruluşumuz hizmetlerini bu amaçla sürdürmektedir.

Öncelik ile Saç ekimi ve Plastik cerrahi operasyonları olmak üzere , Diş tedavisi (Diş implantı ) , Tüp bebek tedavisi ve Ortapedi cerrahisi olmak üzere hizmet vermekteyiz.Sağlık turizmi kapsamında sonuçlara en uygun şartlar ile kavuşmanız hedeflenmiştir.Farklı Tedavi ve hizmetleri konusunda bizlerden talepte bulunabilirsiniz.

 

Yorumlar

web tasarim SITE EKLE Moloz Hattı URL web TR firma rehberi google reklam link ekleFirma Rehberi otomatik sanziman web sitesi Link EkleUrl EkleGoogle Adwords.web sitesi tasarim...web tasarimi..Bursa Oto KiralamaBursa Rent A Car Şehirler Arası Nakliyat