Kavacık kurye 0216 469 69 58


29 Nisan 2015 Facebook Twitter LinkedIn Google+ İstanbul


Kavacık Moto Kurye 0216 469 69 58

Kavacık kurye şubesi ile Motorlu Kurye şirketi olan metrokurye, kurumsal ve bireysel Kavacık merkezli müşterilerinin hizmetindedir.Kavacık, Fatih Sultan Mehmet köprpsünden geçip ilk tem çıkışında bulunan mahalle İstanbul’un Anadolu yakasındaki Maslak konumundadır. Son yıllarda burası da bir nevi plaza merkezi olmuştur.

Sizlerle birlikte Kavacık’ta yer alan şubemizden Moto Kurye hizmeti almak için her zaman ki gibi 0 216 469 69 58 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabildiğiniz gibi ayrıca da www.kavacikkurye.net adresinden sitemizi inceleyebilir ve o an ki ihtiyacınıza en uygun olan kurye hizmetini seçerek siparişinizi verebilirsiniz.

metrokurye Kavacık kurye olarak Kavacık’ta yerleşik bulunan esnafın kurye ihtiyaçlarının çözümüne yönelik profesyonel yöntemler uygulamaktadır. Motorlu kurye ihtiyacı hasıl olduğunda Kavacık Kurye ye 0216 469 69 58 numaralı telefondan ulaşılır ise sizlere işinizin aciliyet durumuna göre normal kurye ya da acil kurye olarak gelen motorlu kurye gönderinizi sizlerden teslim alır ve belirtilen adrese ulaştırır.

Evrak dağıtımının kurye sektörünü Kavacık kurye ile bireysel ve kurumsal müşterilerine, hizmetlerini kaliteli ve güvenli olarak sunmasının yanında uygun bir fiyat politikasınıda uygulamaktadır.

Yoğun bir kurye ihtiyacı bulunan Kavacık kurye aşağıdaki kurye hizmetlerini vermektedir.

 

 

Yorumlar

web tasarim SITE EKLE Moloz Hattı URL web TR firma rehberi google reklam link ekleFirma Rehberi otomatik sanziman web sitesi Link EkleUrl EkleGoogle Adwords.web sitesi tasarim...web tasarimi..Bursa Oto KiralamaBursa Rent A Car Şehirler Arası Nakliyat