Fulmine Aksesuar


1 Eylül 2014 Facebook Twitter LinkedIn Google+ İstanbul


Fulmine aksesuar Firma sahibi olarak 1966 da iş hayatına başlayan 1974 senesinde sultanahmet sanat okulu torna tesviye ve teknik resim bölümü mezunu olarak iş hayatına devam ederek 1982 de kendi firması ile sizlere birikim ve tecrübe ile hizmet vermek için 1982 yılında kurmuş olduğu yılsan fulmine ile Torna tesviye ve metal ( mobilya ) aksesuarı üzerine imalatına başlayarak sektörde iyi bir yer edinmiş ve firmamız 1983 senesinde Vepa Giyim sanayii ile El Sanatı Takı imalatına başlamıştır.
Konusunda Sanata ve Estetiğe verdiği önem ile dikkat çeken firmamız, müşterilerimizin yoğun isteği üzerine 1985 yılından itibaren takı imalatı ve hediyelik aksesuar üzerine üretim yapmıştır. 1986 da madalya imalatına yunanistan ile başlayan firmamız atina maratonu madalyası ile kulüblere yapılan madalya ile ağını genişleterek üretimde sekteründe iyi yer bulan firmamız .
Bu üretim ağımız içerisinde Madalya , Kupa , plaket , Rozet , Buton Rozet , Kokart ve anahtarlık grubu önemli yer tutmaktadır.

 

Yorumlar

web tasarim SITE EKLE Moloz Hattı URL web TR firma rehberi google reklam link ekleFirma Rehberi otomatik sanziman web sitesi Link EkleUrl EkleGoogle Adwords.web sitesi tasarim...web tasarimi..Bursa Oto KiralamaBursa Rent A Car Şehirler Arası Nakliyat