Volvo Yedek Parca


27 Aralık 2012 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Diğer Sektör Hizmet


Akkaya Trading Inc bir grup şirket olup işmakinaları, yedek parça, inşaat malzemeleri, akaryakıt, gıda ve sağlık alanlarında faaliyet göstermektedir.

 

1998 yılından bu yana faaliyet göstermekte olan şirketlerimizle ortak sinerji amaçlayarak, Akkaya Trading Inc olarak ithalat ve ihracat sektöründe öncü kurulaşlarla aynı kulvarda sizlere hizmet verme yarışına girmiş bulunmaktadır.

 

Yedek parçalar, ikinci el işmakınaları, inşaat malzemeleri ve daha bir çok alanda sizelere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Dünyanın farklı ülkelerine siparişlerinizi en kısa süre içersinde ve güvenle ulaştırmaktayız. Ürünler size ulaşıncaya kadar güvencemiz altında olup “Certificate of origin” belgesi ile tarafınıza gönderilmektedir.

 

İster Türkiye’ den isterse dünyanın herhangi bir ülkesinden, eğer faaliyet alanımız olan konularda ihtiyacınız olan malzemeyi bizden tercih ederseniz kaliteyi ucuza mal etmenin keyfini yaşarsınız. 

Bu hedefle yola çıkarak profesyonel kadrosu ve geniş ürün yelpazesi ile yedek parça, ikinci el işmakınaları, inşaat malzemeleri ve özel yol yapi ürünleri ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 

Volvo yedek parça, Komatsu yedek parça, caterpillar yedek parca, wirtgen yedek parca,

Yorumlar

web tasarim SITE EKLE Moloz Hattı URL web TR firma rehberi google reklam link ekleFirma Rehberi otomatik sanziman web sitesi Link EkleUrl EkleGoogle Adwords.web sitesi tasarim...web tasarimi..Bursa Oto KiralamaBursa Rent A Car Şehirler Arası Nakliyat