PROTECT SİS GÜVENLİK SİSTEMLERİ


27 Kasım 2012 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Diğer Sektör Hizmet


SİS MAKİNESİ HIRSIZLIĞA, SOYGUNA VE ZORBALIĞA KARŞI KORUR

 

Sis makinemiz – ya da duman makinemiz – odanızı bir kaç dakika içinde yoğun sisle doldurarak, çok yakın mesafedeki nesneleri görmenizi bile imkansız kılar.

Sis makinesi, duman makinesi ya da sis jeneratörü…

Bu üç ifade hırsızlıktan korunma sistemini -güvenlik sis korumasını- aynı derecede etkili şekilde tanımlar. Gözetleme kameralarının aksine, sis güvenliği hırsızların hedefi haline gelebilecek her şeyi saniyeler içinde belirsizleştirip görünmez hale getirerek hırsızları soyguna başlayamadan durdurur. Bu durum da hırsızın bulunduğu yeri geldiği şekilde terketmesi için oldukça caydırıcı bir etken haline gelir.

 

 

HIRSIZLAR GÖRMEDİKLERİ HİÇBİR ŞEYİ ÇALAMAZLAR!

 

Warehouse - Protect - Security fog protectionKüçük alanlarda olduğu gibi büyük alanlarda da Güvenlik Sis koruması

İşlevsel olarak Sis güvenlik sistemimizin önünde tüm farklı tip ve büyüklükteki mekanları korumak için hiçbir engel yoktur. Sis makinelerimiz İngiltere’de, Danimarka’da, ve dunyanın bir çok yerindeki tüm farklı büyüklükteki şirketleri büyük maddi zararlardan, yüksek miktarlı sigorta pirimleri ödemekten ve hırsızlığın yol açtığı tatsız deneyimlerden ve yıkıcı eylemlerden korur.

Kullandığımız sis dumana benzer, bu duman tamamen güvenli ve zararsızdır. Ayrıca tüm ürünler sadece gerektiğinde aktif olan algılayıcı bir sisteme sahiptir. Bu sayede herhangi bir hırsızlık girişimi olmadığında hoş karşılanmayacak yanlış anlaşılmaların önüne geçilir.

 

Yorumlar

web tasarim SITE EKLE Moloz Hattı URL web TR firma rehberi google reklam link ekleFirma Rehberi otomatik sanziman web sitesi Link EkleUrl EkleGoogle Adwords.web sitesi tasarim...web tasarimi..Bursa Oto KiralamaBursa Rent A Car Şehirler Arası Nakliyat