ADİYAMAN TÜTÜNÜ CELİKHAN TÜTÜNÜ TÜTÜN SATIŞI TÜTÜN SATIN AL


8 Ocak 2012 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Ankara


ONLİNE TÜTÜN SİPARİŞİ VERMEK YADA TÜTÜN HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN İRTİBATA GECİNİZ.

Yaklaşık 20 yıldır Tütün üretiminin merkezi olan Adiyaman bölgesindeki  İHSAN TİCARET LTD. ŞTİ. firmamız gerek yurt içi gerekse yurt dışına olan toptan tütün satışlarına artık müşterilerine direk ulaşabilmek için Online olarak 7 gün 24 saat internet üzerinden tüm müşterilerine Toptan fiyatına perakende satışa başlamıştır.

Firmamız kalite standartlarını esas alarak Türkiyenin En kaliteli tütünü olan Adıyaman Çelikhan tütünü müşterilerine sunmaktadır.Türkiyede hemen hemen her şehirde açık tütün bulmak mümkündür ancak bir çok yerde kar amacı güdülerek en kötü kalite tütünler yüksek fiyattan satılmaktadır.

İnsanların bir çoğu doğal olarak iyi ve kötü tütün arasındaki farkı ayırt edememektedir.

Eğer sizde sigara içmekteyseniz Muhtemelen sizde hayatınızın bir döneminde tütünü denemiş ancak boğazınız yandığından,ağır olduğundan şikayet ederek tütünden vazgeçmişsinizdir.

Ancak şu kadarını söyleyebilirimki bize ulaştığınız taktirde size en uygun tütüne karar verilip size ulaştırılacaktır.

Sitemizde ayrıca tütün saklama,sarma,filtre kullanma hakkındaki bilgilerede ulaşacaksınız.

 


Tütün siparişi vermeniz için 7 gün 24 saat 0542 542 74 84 numaralı telefondan bizi arayabilir yada ihsanparlak@kayrahost .net adresine e-mail atabilirsiniz.

Yorumlar

web tasarim SITE EKLE Moloz Hattı URL web TR firma rehberi google reklam link ekleFirma Rehberi otomatik sanziman web sitesi Link EkleUrl EkleGoogle Adwords.web sitesi tasarim...web tasarimi..Bursa Oto KiralamaBursa Rent A Car Şehirler Arası Nakliyat