Numano Çelik Konstrüksiyon Ltd. Şti.


5 Eylül 2011 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Bursa


NUMANO; 1989 yılında Numan Bilgiç adına aile şirketi olarak kurulmuş olup, o yıllarda, demir doğrama, traktör ve araç römorkları olarak faaliyet alanlarına sahipti. Daha sonraki yıllarda, iş alanları giderek artarak, çelik yapılar, araç kasa ve römorklar, otomatik kapılar, ısıtma ve soğutma boru hatları, polyester fiberglas kaplama, alanlarını da şirketimize dâhil ettik ve bunlarla sınırlı kalmayıp;

“Hedefimiz üretmek…” sloganıyla, birçok iş alanında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

2006 yılında, aile bireylerinin farklı iş alanlarında çalışmalara katılmasıyla, Numan Bilgiç adına şahıs firmamızı şirket haline getirdik.

2009 yılında ” Numano Çelik Konstrüksiyon, İnşaat, İthalat – İhracat San ve Tic. Ltd. Şti.” olarak ismimizi değiştirdik ve artık bu şirket üzerinden hizmet vermekteyiz.

1989 ‘dan beri hizmette kusur etmiyor, bu anlayış ve hizmetlerle yolumuza devam ediyoruz.

“Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” diyor, halkımızı hızla büyüyen ve gelişen Ülkemiz için sunduğumuz imkânlardan yararlanmaya davet ediyoruz.

Yorumlar

web tasarim SITE EKLE Moloz Hattı URL web TR firma rehberi google reklam link ekleFirma Rehberi otomatik sanziman web sitesi Link EkleUrl EkleGoogle Adwords.web sitesi tasarim...web tasarimi..Bursa Oto KiralamaBursa Rent A Car Şehirler Arası Nakliyat