KOCAELİ GÜVEN NAKLİYAT


22 Şubat 2011 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Diğer Sektör Hizmet


KOCAELİ GÜVEN NAKLİYAT  1985’de  Kocaeli Gebze de kurulmuş olup, tecrübeli eleman ve kontenjanı ile şehir içi- şehir dışı,ev ve iş yeri evden eve taşımacılık hizmeti faaliyetini yapmak için çalışmalarına başlamıştır. Kuruluşundan bugüne geçen süre içerisinde; ev, büro, okul, fabrika, fuar, hastane vb.. kurum ve kuruluşların taşınma hizmetlerini gerçekleştirmiştir. Hizmet kalitesini değişen teknolojiyi de kullanarak sürekli geliştiren firmamız, müşteri güvenini temel alarak çalışmasını sürdürmüş hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti konusunda hedeflenen noktaya ulaşmıştır.
KOCAELİ GÜVEN NAKLİYAT  Şehir içi- şehir dışı  taşınma hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmek için gerekli araç ve donanıma ,uzman kadro ve  deneyime sahip bulunmaktadır.
Şehir içi- şehir dışı  taşıma hizmetinin sunumu esnasında oluşabilecek hasarı asgari düzeye indirebilmek için ;müşterinin isteği doğrultusunda ücretsiz ekspertiz gönderilerek müşteri varlığı yasal anlamda korunmakta müşteri yapılan  sözleşme kapsamına göre müşteri malı sigortalanarak müşterinin memnuniyeti sağlanmaktadır.
Şehir içi- şehir dışı  taşıma hizmeti sunumunun  en rahat şekilde yapılması için gerekli olan araç ve araç kasaları yaptırılmıştır. Şehir içi trafiğinde rahat hareket edebilecek çeşitli ebatlarda kamyon ve kamyonetler, şehirler arasındaki uzak mesafelerde sorunsuz olarak taşınma işini gerçekleştirebilecek araçlar şirketimizin bünyesinde mevcuttur.

 

Yorumlar

web tasarim SITE EKLE Moloz Hattı URL web TR firma rehberi google reklam link ekleFirma Rehberi otomatik sanziman web sitesi Link EkleUrl EkleGoogle Adwords.web sitesi tasarim...web tasarimi..Bursa Oto KiralamaBursa Rent A Car Şehirler Arası Nakliyat